Duszpasterze

Proboszcz:

Ks. kan. mgr lic. Adam Bednarczyk

Data Święceń:28.05.1988 r.
Imieniny: 24 grudnia
Proboszcz od 2007 roku
Dziekan Dekanatu Żyrardów

Wikariusze:

Ks. mgr Łukasz Cukiert

Data Święceń: 31.05.2008

Ks. mgr Tomasz Wodnicki

Data Święceń: 03.06.2006

Rezydent:

Ks. mgr Robert Wolniewski

Data Święceń: 20.06.1998

Copyright 2008-2022 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia