Ogłoszenia

20.07.17

Ogłoszenia - 23.07.2017r. XVI Niedziela Zwtkła


1. W dniu dzisiejszym, z racji bliskości liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona automobilistów, motocyklistów oraz kierowców pojazdów mechanicznych, błogosławieństwo pojazdów. Dla uczestników obrzędu przygotowaliśmy, jak zwykle, specjalne pamiątki.

2. Trwają zapisy na XXII Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Można ich dokonywać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej(w godzinach jej urzędowania). Informacje szczegółowe oraz plakat pielgrzymkowy znajdują się w gablocie przed kościołem. "Grupę Czerwoną" poprowadzi w tym roku ks. Rafał Woronowski, wikariusz parafii w Międzyborowie.

3. 30 lipca, podczas Mszy św. o godz. 10.00 oraz 12.00, młodzież z "Grupy Czerwonej" zapraszać będzie na pielgrzymi szlak, dając świadectwo swojego doświadczenia "rekolekcji w drodze". Po zakończeniu Eucharystii zbierać będzie do puszek ofiary na cele organizacyjne pielgrzymki.

4. 03 sierpnia o godz. 19.00 w par. Międzyborów spotkanie organizacyjne "Grupy Czerwonej".

5. Informujemy, że od 17 lipca do 03 sierpnia b.r. nie działa kancelaria cmentarna. W tym czasie załatwiamy sprawy cmentarne tylko i wyłącznie związane z pochówkiem zmarłych.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia