Ogłoszenia

27.09.16

Ogłoszenia - 25.09.2016r. XXVI Niedziela Zwykła


1. W dniu dzisiejszym kończy swoją praktykę w naszej parafii alumn Bartłomiej. Dziękujemy mu za owocną posługę i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

2. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek 26 września (t.j. jutro) o godz. 19.00 w kościele.

3. Rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii; pierwsze spotkanie 27 września (we wtorek) o godz. 20.00 w Sali Różańcowej na plebani.

4. Od soboty rozpoczyna się miesiąc paĹşdziernik a z nim nabożeństwa różańcowe. Różaniec odmawiać będziemy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele i uroczystości o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w nich wszystkich wiernych parafii, dla dzieci przygotowaliśmy pamiątki udziału w nabożeństwach różańcowych.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Z tej racji po Eucharystii o godz. 7.30 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii Loretańskiej. Chorych zaczniemy nawiedzać od godz. 9.00. O godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie.

6. Od najbliższej soboty zaczynamy przyjmować intencje mszalne na rok 2017.

7. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, p[o sumie nabożeństwo adoracyjne.

8. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., można będzie złożyć do puszek ofiary na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.

9. Rozpoczynamy w naszej parafii roczne przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców 02 paĹşdziernika w kościele o godz. 16.00.

10. Jeżeli chcesz poczuć Bożą radość, odzyskać nadzieję, na nowo uwierzyć, doświadczyć wspólnoty... PrzyjdĹş, czekamy na Ciebie! Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy rozpoczynają się w naszej parafii 02 paĹşdziernika, w niedzielę, w Sali Różańcowej na plebanii o godz. 18.15. Będą prowadzone przez wspólnotę "Hosanna". Zapraszamy.

11. Pod chórem można nabyć album ze zdjęciami z trzyletniego okresu przygotowań do ŚDM, z pobytu młodych pielgrzymów z zagranicy w naszej diecezji i parafii oraz naszej młodzieży w "Miasteczku Łowickim pod Krakowem". W albumie znajdują się również przesłania Ojca Świętego Franciszka. Kupując album wspieramy dzieła będące kontynuacją ŚDM. Albumy będziemy rozprowadzać przez kilka następujących po sobie niedziel.

12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej

 

13. Zapowiedzi.

 

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia