Ogłoszenia

07.04.24

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 07.04.2024r.


  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza do naszego kościoła na godz. 15.00 na uwielbienie Bożego Miłosierdzia, połączone z adoracją Najśw. Sakramentu. Podczas tego nabożeństwa można otrzymać szczególny dar, jakim jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się 80 Tydzień Miłosierdzia. Puszka zbierana w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby "Caritas" diecezjalnej.
  3. W dniu dzisiejszym, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.
  4. Dzieci, które wzięły do domu skarbonki "Jałmużna wielkopostna" mogą je złożyć przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego.
  5. Jutro obchodzić będziemy w Kościele przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu odprawiane będą w następującym porządku: 7.00, 9.00, 17.00, i 18.00. Ze względu na charakter dnia, nie będzie czynna kancelaria parafialna. Nie będzie również adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 15.00.
  6. Od wtorku wznawiamy adorację Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 z możliwością korzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza we wtorek 09 kwietnia po Mszy św. o 18.00 na uwielbienie Boga żywego w Najśw. Sakramencie.
  8. W dniu 18 maja b.r. nasz parafianin, alumn Diecezji Łowickiej w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie, Patryk Cieślak, syn Krzysztofa i Doroty, przyjmie święcenia diakonatu. Polecamy go modlitwom wszystkich naszych parafian.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia