Ogłoszenia

12.02.23

Ogłoszenia - VI Niedziela Zwykła - 12.02.2023r.


  1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza we wtorek 14 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 na wieczór uwielbienia.
  2. We wtorek o godz. 19.30 na plebanii druga katecheza kursu przedmałżeńskiego. Wejście od podwórza.
  3. 19 lutego, w niedzielę, o godz. 17.00 wystąpi w naszej świątyni chór "Wędrowcy" ze Skierniewic - Rawki. Wykona oprawę muzyczną Eucharystii o godz. 17.00, a potem poprzez śpiew wprowadzi nas w klimat zbliżającego się okresu Wielkiego Postu.
  4. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji "Caritas" Diecezji Łowickiej. Przypominamy, że jest to organizacja pożytku publicznego, która wzięła pod swoje skrzydła naszą parafię. Wpisując w formularz PIT, w punkcie,,wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)", numer KRS-u tej Fundacji, można dopisać w rubryce ,,cel szczegółowy 1%" hasło:,,Ratujmy kościół w Żyrardowie". Dzięki temu całość środków przekazana na konto Fundacji powróci do nas jako wsparcie remontów planowanych w przyszłości w naszej parafii. Przypominamy, że na remont pinakli na wieżach kościoła farnego otrzymaliśmy w ten sposób 30 000,00PLN.
  5. Parafia Matki Bożej Pocieszenia w dniach 15-22 kwietnia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły i zapisy u ks. Tomasza.
  6. Zaczynamy organizację chóru, który wykona oprawę muzyczną Triduum Paschalnego. Zgłoszenia i niezbędne informacje można uzyskać u p. Emilii (nr telefonu na plakacie).
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia