Ogłoszenia

08.01.23

Ogłoszenia - Święto Chrztu Pańskiego - 08.01.2023r.


  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele Święto Chrztu Pańskiego. Porządek nabożeństw niedzielny.
  2. W dniu dzisiejszym na godz. 14.00 zapraszamy na specjalną Eucharystię kolędową mieszkańców następujących ulic naszej parafii: Armii Krajowej, Bankowej, Cichej, Dekerta, Dittricha, Hiellego, Liarskiej, Łubieńskiego, Lukasińskiego, Maly Rynek, Mielczankiego, Mireckiego, Nowy Świat, Okrzei, al. Partyzantów, pl. Piłsudskiego, POW, Radziwiłłowskiej, Sienkiewicza, Skawińskiego, Strażackiej, Szulmana, Waryńskiego.
  3. Przypominamy, że na czas "kolędy" uległ zmianie plan Mszy św. w dni powszednie. Rano odprawiamy Eucharystie o godz. 7.00 oraz 7.30, wieczorem tylko Mszę św. o godz. 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 kończy się o godz. 17.45. Podczas wizyty duszpasterskiej nie ma kaplana dyżurującego w konfesjonale. Prosimy uczestników Eucharystii o godz. 18.00, aby korzystali z sakramentu pokuty i pojednania przed Mszą św. Prosimy też o troskę o Najśw. Sakrament - zadbajmy, aby w czasie adoracji zawsze ktoś był obecny w kościele.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza we wtorek 10 stycznia po Mszy św. o 18.00 na wieczór uwielbienia.
  5. Ks. Krzysztof Żądło przewodnik "Grupy Czerwonej" zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę: o godz. 17.00 Eucharystia, a po niej spotkanie w Sali Różańcowej na plebanii.
  6. W czasie kolędy kapłani są dostępni w kancelarii parafialnej tylko w godzinach porannych. Po południu dyżur pełnić będzie p. Kancelistka.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są dostępne kalendarze diecezjalne na rok 2023.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia