Ogłoszenia

24.04.22

Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 24.04.2022r.


  1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 78 Tydzień Miłosierdzia. Taca przeznaczona jest na potrzeby "Caritas" diecezjalnej.
  2. Dzisiaj, w II Niedzielę Wielkanocy, obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza do naszego kościoła na godz. 15.00 na uwielbienie Bożego Miłosierdzia, połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Podczas tego nabożeństwa można otrzymać szczególny dar, jakim jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszamy.
  3. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców dzisiaj po Eucharystii o godz. 10.30.
  4. Na czas świąteczny zawiesiliśmy adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Wznowimy ją po uprzednim ogłoszeniu.
  5. W tym tygodniu przypada liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, przeniesiona z dnia 24 kwietnia na wtorek bieżącego tygodnia. Z racji uroczystości w tym dniu nie będzie działała kancelaria parafialna.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 18.00.
  7. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy w niedziele o godz. 18.00; w dni powszednie o godz. 17.30.
  8. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji, po sumie, nabożeństwo adoracyjne.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby "Caritas" parafialnej.
  10. W dniach od 09 do 16 września br. planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2023 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia