Ogłoszenia

03.04.22

Ogłoszenia - V Niedziela Wielkiego Postu - 03.04.2022r.


  1. W dzisiejszą niedzielę, pierwsza miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne. W ramach tego nabożeństwa pomodlimy się słowami papieskiego Aktu poświęcenia Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny Rosji i Ukrainy.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji, po Eucharystii o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem modlitw o powołania.
  4. W najbliższy piątek, 8 kwietnia odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Żyrardowa. Rozważania rozpoczniemy o godzinie 19.00 w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału.
    W ZWIĄZKU Z "DROGĄKRZYŻOWĄ ULICAMI ŻYRARDOWA" W NASZYM KOŚCIELE ODPRAWIONA BĘDZIE TYLKO DROGA KRZYŻOWA O 17.15
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas każdej Eucharystii będziemy rozważali opis Męki Pańskiej i błogosławili palmy, które przygotuje dla nas Schola dziecięca. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na potrzeby służby liturgicznej.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami o godz. 10.15 na plac przed kościołem, tam rozpoczniemy Eucharystię (przygotowaliśmy dla dzieci małą niespodziankę).
  7. Z wyprzedzeniem informujemy, że ze względu na święta przesunęliśmy spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców na czwartą niedzielę kwietnia tj. 24 kwietnia po Eucharystii o godz. 10.30.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia