Ogłoszenia

07.11.21

Ogłoszenia - XXXII Niedziela Zwykła - 07.11.2021r.


  1. W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.
  2. Dzisiaj można złożyć do puszek ofiary na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.
  3. W dzisiejszą niedzielę taca w naszej diecezji przeznaczona jest na fundusz budowy i remontów kościołów. Ksiądz Biskup zadecydował, że nie musimy odprowadzać czterech takich zbiórek do kasy diecezjalnej, ale mogą one pozostać, jako dotacja bezzwrotna, w naszej kasie parafialnej, To, co pozyskamy stanowi wsparcie remontu wież naszego kościoła
  4. We wtorek 09 listopada po Mszy św. o godzinie 18.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza na adorację Najśw. Sakramentu, podczas której zawierzane będą Panu Jezusowi relacje małżeńskie.
  5. W czwartek przypada liturgiczna uroczystość św. Wiktorii, Dziewicy i Męczennicy, Głównej Patronki Diecezji Łowickiej. Porządek nabożeństw niedzielny. O godz. 12.00 uroczysta suma w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  6. 13 listopada nasza parafia przejmuje dyżur modlitewny w intencji powołań. Podczas każdej Eucharystii okolicznościowe wezwanie w intencji powołań. Po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z modlitwami w tej intencji.
  7. W niedzielę 14 listopada, będziemy gościć w naszej parafii Siostry Dominikanki: s. Łucję i s. Michalinę. Siostry, będą przeprowadzały po Mszach zbiórkę na kosztowny i konieczny remont starej części klasztoru, który będzie przygotowany dla każdego, kto będzie chciał pomodlić się, przyjechać na rekolekcje, czy odpoczynek. Siostry proszą o otwartość serca i braterską pomoc.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są dostępne kalendarze diecezjalne.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia