Ogłoszenia

03.10.21

Ogłoszenia - XXVII Niedziela Zwykła - 03.10.2021r.


  1. W dniu dzisiejszym, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby "Caritas" parafialnej.
  3. Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym Kościele: w dni powszednie o godz. 17.30; w niedziele o godz. 18.00.
  4. Przez cały miesiąc październik będziemy rozprowadzali cegiełki związane z remontem wież naszego kościoła. Radni parafialni mają swoje stanowisko przy ołtarzu Serca Jezusowego. Prosimy o zrozumienie i ofiamość.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji, w ramach nabożeństwa różańcowego, odmówimy modlitwy o powołania.
  6. Po wakacyjnej przerwie wznowiła działalność poradnia prawna. Dyżur p. Mecenas odbywa się w piątki od godz. 10.00 - porada prawna jest bezpłatna. Każdorazowo na spotkanie należy umówić się telefonicznie.
  7. W przyszłą niedzielę przypada w Kościele kolejny Dzień Papieski. Po zakończonych Mszach św. można będzie złożyć do puszek ofiary przeznaczone na cele edukacyjne dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Fundusz ten jest nazywany "żywym pomnikiem św. Jana Pawła II".
  8. Są już dostępne znicze "Caritas". W tym roku, ze względów ekologicznych, mają formę wkładów do zniczy szklanych. Cena wkładu to 3,50PLN.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są już dostępne kalendarze diecezjalne.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia