Ogłoszenia

15.08.21

Ogłoszenia - XX Niedziela Zwykła - 15.08.2021r. - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny


  1. W dzisiejszą niedzielę przypada liturgiczna uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę w okresie wakacyjnym. O godz. 12.00 uroczysta suma w intencji Ojczyzny.
  2. Przypominamy, że od 7 do 29 sierpnia nie działa kancelaria cmentarna. W tym czasie załatwiamy jedynie sprawy cmentare związane z pochówkiem zmarłych.
  3. Jutro o godz. 18.00 nowenna do św. Józefa.
  4. W dniu 13 sierpnia b.r. została podpisana z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Panem Adamem Struzikiem umowa dotacyjna, dotycząca remontu wież naszej świątyni. Pamiątkowa tablica związana z tym wydarzeniem jest umieszczona w gablocie wewnątrz kościoła, pod chórem organowym, po prawej stronie.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w organizacji i przeprowadzeniu XXVI Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę: ks. Jarosławowi Łękarskiemu za przewodnictwo, ks. Łukaszowi Cukiertowi za pomoc duszpasterską, p. Krzysztofowi Rdestowi za użyczenie samochodu bagażowego dla Grup "Czerwonej" i "Pomarańczowej". Ufamy, że Pan Bóg pozwoli nam wrócić w następnych latach do normalnego kształtu pielgrzymowania, jaki znamy z czasu sprzed pandemii.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są już dostępne kalendarze diecezjalne.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia