Ogłoszenia

16.04.21

Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11.04.2021r.


  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w Kościele Święto Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza do naszego kościoła na godz.15.00 na uwielbienie Bożego Miłosierdzia, połączone z adoracją Najśw. Sakramentu. Podczas tego nabożeństwa można otrzymać szczególny dar, jakim jest odpust zupelny pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszamy.
  2. Z racji rozpoczynającego się 77 Tygodnia Miłosierdzia można w dniu dzisiejszym złożyć do puszek ofiary na potrzeby "Caritas" diecezjalnej.
  3. Dzisiaj spotkanie dla dzieci przygotowujących się do uroczystości I Komunii św. i ich rodziców: o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci ze szkół: 1, 2, 3, 4. Na Eucharystie o godz. 10.30 zapraszamy dzieci ze szkół: w Korytowie, im Kolumba, Wręczy, Ośrodka szkolno wychowawczego oraz nr 6, STO.
  4. Przez cały bieżący tydzień można składać artykuły spożywcze do kosza przy ołtarzu Jezusa Milosiemego. Z otrzymanych darów przygotowane zostaną paczki dla osób najbardziej potrzebujących w naszym Mieście. Bóg zapłać za pomoc!
  5. Od jutra wznawiamy adorację Najśw. Sakramentu od godz. 15.00.
  6. W dniu jutrzejszym o godz. 18.00 Nowenna do św. Józefa
  7. W najbliższy piątek 16 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Po niej spotkanie formacyjne w kościele zgodnie z zachowaniem reżimow sanitamych.
  8. W dniu 01 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Przypominając, że udział w spisie jest obowiązkowy, informujemy, że pod chórem organowym oraz w gablocie przed kościołem znajdują się materiały dotyczące spisu. Prosimy o zapoznanie się z nimi.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia