Ogłoszenia

08.11.20

Ogłoszenia - XXXII Niedziela Zwykła - 08.11.2020r.


  1. W związku z wprowadzeniem przez Rząd RP nowych obostrzen pandemiczych w niedzielę 8 listopada spotkanie dzieci oraz ich rodziców przed uroczystością I Komunii św. zostało podzielone na dwie części: dzieci ze szkół 1,2,3,4 zapraszamy ne Eucharystię o godz. 9.00 i na spotkanie organizacyjne bezpośrednio w zakończeniu Mszy św. w kościele, dzieci z Korytowa, szkoły Kolumba, Wręczy orz STO zapraszamy na Eucharystię o godz. 10.30 i na spotkanie bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. Podział spowodowany jest dopuszczalnym limitem uczestników liturgii: 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Pragniemy przypomnieć, że nasz kościół ze względu na posiadaną powierzchnię użytkową może przyjąć jednorazowo podczas spotkania eucharystycznego 199 osób.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na fundusz budowy i remontów kościołów naszej diecezji.
  3. Przyjmujemy wypominki roczne. Można je zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania
  4. W środę przypada liturgiczna uroczystość św. Wiktorii. Dziewicy i Męczennicy, Głownej Patronki Diecezji Łowickiej. Układ Mszy św, niedzielny. O godz. 12.00, z racji Święta Niepodległości, suma w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  5. We wtorek - 10 listopada - zapraszamy na Mszę świętą o godz 18:00 bezepośrednio po której odbędzie się Adoracja prowadzona przez wspólnotę "Hosanna"
  6. Zachęcamy do nabywania i lekttury prasy katolickiej. Są dostępne kalendarze diecezjalne na rok 2021

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia