Ogłoszenia

29.09.19

Ogłoszenia - 29.09.2019 - XXVI Niedziela Zwykła


 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Eucharystię o godz. 12:00 młodzież, która w tym roku szkolnym przygotowywać się będzie do przyjęcia zakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Tematem spotkania będą sprawy organizacyjne m.in. październikowe rekolekcje pod nazwą "Kurs Filip". Obecność obowiązkowa.
 2. W tym roku duszpasterskim kapłanami odpowiedzialnymi za przygotowanie naszych dzieci oraz młodzieży do sakramentów będą za I Komunię św - ksiądz Wojciech, za bierzmowanie - ksiądz Sylwester. Wszystkie sprawy związane z przygotowaniem do przyjęcia sakramentów prosimy załatwiać z kapłanami odpowiedzialnymi za przygotowanie.
 3. Dzisiaj, podczas wszystkich Mszy świętych Drogi Neokatechumenalnej zapraszać nas będą na katechezy, które rozpoczną się od dzisiejszej niedzieli w nsazej parafii.
 4. Od wtorku rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiać będziemy w niedziele o godzinie 18:00; w dni powszednie o godzinie 17:30. Dla dzieci przygotowaliśmy pamiątki udziału w nabożeństwach.
 5. Informujemy, że od wtorku rusza Księga Intencji na cały roko 2020. Intencje można zamawiać w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji, po Mszy św. o godzinie 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem modlitwy o powołania.
 7. W pierwszy piątek października, po Eucharystiach o godz. 7:30 i 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania. Spowiedź podczas wszystkich sprawowanych w tym dniu nabożeństw.
 8. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy świętej o godzinie 7:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii Loretańskiej. Chorych nawiedzimy według informacji jakie pozostawili swoim podopiecznym kapłani. Wieczorem o godz. 19:00 nabożeństwo fatimskie.
 9. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca po sumie nabożeństwo adoracyjne.
 10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby "Caritas" parafialnej.
 11. Taca z głównej Mszy Świętej w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia