Categories: Ogłoszenia
   Date: 12.05.19
   Title: Ogłoszenia - 12.05.2019 - IV Niedziela Wielkanocna
Ogłoszenia - 12.05.2019
IV Niedziela Wielkanocna

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu
 2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na adorację Najśw. Sakramentu we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00
 3. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla naszej młodzieży. Prpby liturgiczne będą miały miejsce w poniedziałek, środę i czwartek o godzinie 18:30.
  W środę od godziny 16:00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.
  W najbliższy piątek o godzinie 18:000 J.E. Bp Wojciech Osial udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej naszej młodzież. W tym dniu kandydaci do bierzmowania przychodzą do kościoła na godzinę 16:00.
 4. Informujemy, że w piątek, z racji uroczystości bierzmowania, nie będzie nabożeństwa majowego. Litanię Loretańską odśpiewamy w trakcie Mszy Św. obrzędowej bierzmowania.
 5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" serdecznie zaprasza na Kongres Odnowy w Duchy Świętym, który odbędzie się w dniu 18 maja b.r. w Częstochowie. Wyjazd w sobotę 18 maja o godz. 5:30 spod kościoła Matki Bożej Pocieszenia.; koszt przejazdu 40 złotych. Bliższe informacje oraz zapisy w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po Mszach Św.
 6. Zapraszamy serdecznie na rekolekcje oazowe w górach pod Krościenkiem nad Dunajcem dla dzieci i młodzieży. Zapisy oraz wszstkie niezbędne informacje u ks. Sylwestra.
 7. 3 czerwca (w poniedziałek) rusza 364 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Inauguracja pielgrzymki będzie miała miejsce w kościele S.S. Bernardynek o godz. 6:00 Wszystkie bliższe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem.
 8. Informujemy, że pierwsza próba przed I Komunią Świętą odbędzie się w następny poniedziałek (20 maja) o godzinie 18:30 orzed kościołem. Obecność obowiązkowa.
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.