Categories: Ogłoszenia
      Date: 03.02.19
     Title: Ogłoszenia - 03.02.2019r. IV Niedziela Zwykła

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach Wiernych naszej parafii. Bardzo dziękuję Księżom za ogromny trud sześciu tygodni pracy. W tym czasie kapłani nie korzystali z przysługującego im prawa do dnia wolnego. Tylko dzięki ich postawie byliśmy zdolni tak sprawnie przeprowadzić kolędę na terenie całej parafii. Bóg zapłać! Dziękujemy tym parafianom, którzy oczekiwali nas w swoich domach i dzielili się z księżmi troskami oraz radościami życia naszej Wspólnoty Parafialnej. Składamy serdeczne "Bóg zapłać!" za ofiary złożone przy okazji kolędy, które wyniosły 71'808,00 PLN - serdecznie dziękujemy!. Z tej sumy nasza parafia zobowiązana jest odprowadzić w formie podatku stałego 20% tj. 14'361,60 PLN na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Pozostałe do dyspozycji środki (57'446,40 PLN) zostaną wykorzystane na planowaną inwestycję remontu pinakli kościoła . W nich również zawiera się wynagrodzenie kapłanów odwiedzających wiernych naszej parafii z wizytą duszpasterską.1. W dniu dzisiejszym, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.

2. Dzisiaj można złożyć do puszek ofiary na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.

3. W poniedziałek 04 lutego wyjazd młodzieży na rekolekcje oazowe w góry, spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży oazowej dzisiaj po Mszy Św. o 10.30 na plebanii. Wyjazd jest dofinansowany z budżetu parafialnego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji po Eucharystii o godz.. 18.00 wystawienie NajŚw. Sakramentu połączone z odmówieniem modlitw o powołania.

5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach Wiernych naszej parafii. Bardzo dziękuję Księżom za ogromny trud sześciu tygodni pracy. W tym czasie kapłani nie korzystali z przysługującego im prawa do dnia wolnego. Tylko dzięki ich postawie byliśmy zdolni tak sprawnie przeprowadzić kolędę na terenie całej parafii. Bóg zapłać! Dziękujemy tym parafianom, którzy oczekiwali nas w swoich domach i dzielili się z księżmi troskami oraz radościami życia naszej Wspólnoty Parafialnej. Składamy serdeczne "Bóg zapłać!" za ofiary złożone przy okazji kolędy, które wyniosły 71'808,00 PLN - serdecznie dziękujemy!. Z tej sumy nasza parafia zobowiązana jest odprowadzić w formie podatku stałego 20% tj. 14'361,60 PLN na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Pozostałe do dyspozycji środki (57'446,40 PLN) zostaną wykorzystane na planowaną inwestycję remontu pinakli kościoła . W nich również zawiera się wynagrodzenie kapłanów odwiedzających wiernych naszej parafii z wizytą duszpasterską.

6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 12 lutego (we wtorek) o godz. 19.30 na plebanii (wejście od strony kościoła).

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.