Categories: Ogłoszenia
      Date: 24.11.17
     Title: Ogłoszenia - 19.11.2017r. XXXIII Niedziela Zwykła 

W przyszłą niedzielę Kościół obchodzić będzie uroczystość liturgiczną Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania.

 



1. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 na plebanii spotkanie Koła Żywego Różańca.

2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza na modlitwę wstawienniczą w piątek po Eucharystii o godz. 18.00 przed ołtarzem Jezusa Miłosiernego.

3. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzić będzie uroczystość liturgiczną Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa oraz Aktu Oddania.

4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu

5. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii ks. Rafała Wiśniewskiego, proboszcza parafii bł.bł. Męczenników Kutnowskich w Kutnie. Ksiądz Rafał był wikariuszem parafii M.B. Pocieszenia i po zakończeniu pracy w naszej świątyni, zaczął organizowanie nowej parafii w Kutnie. Praca taka wiąże się z wieloma trudnościami m.in. ogromnymi nakładami materialnymi, których wymaga budowa, a póĹşniej wykończenie budynku kościoła. Ks. Rafał będzie za tydzień głosił słowo Boże w naszej świątyni, a po zakończeniu Mszy św. będzie zbierał ofiary na budowę kutnowskiego kościoła.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.