Categories: Ogłoszenia
      Date: 31.07.17
     Title: Ogłoszenia - 30.07.2017r. XVII Niedziela Zwykła

Trwają zapisy na XXII Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Można ich dokonywać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej(w godzinach jej urzędowania). Informacje szczegółowe oraz plakat pielgrzymkowy znajdują się w gablocie przed kościołem. "Grupę Czerwoną" poprowadzi w tym roku wikariusz parafii w Międzyborowie ks. Rafał Woronowski.

 1. Trwają zapisy na XXII Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Można ich dokonywać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej(w godzinach jej urzędowania). Informacje szczegółowe oraz plakat pielgrzymkowy znajdują się w gablocie przed kościołem. "Grupę Czerwoną" poprowadzi w tym roku wikariusz parafii w Międzyborowie ks. Rafał Woronowski.

2. W dniu dzisiejszym, podczas Mszy św. o godz. 10.00 oraz 12.00, młodzież z "Grupy Czerwonej" zapraszać będzie na pielgrzymi szlak, dając świadectwo swojego doświadczenia "rekolekcji w drodze". Po zakończeniu Eucharystii zbierać będzie do puszek ofiary na cele organizacyjne pielgrzymki.

3. 03 sierpnia o godz. 19.00 w par. Międzyborów spotkanie organizacyjne "Grupy Czerwonej".

4. W środę o godz. 5.30 wyruszy tradycyjna pielgrzymka do Miedniewic Klasztornych. Poprowadzi ją w tym roku ks. Krzysztof Krawczyk wicedziekan dekanatu żyrardowskiego.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji, po Mszy św. o godz. 18.00, wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem modlitw o powołania.

6. W pierwszy piątek sierpnia, po Eucharystiach o godz. 7.00 oraz 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii do Serca Pana Jezusa i Aktu Oddania. SpowiedĹş podczas wszystkich sprawowanych w tym dniu nabożeństw.

7. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najśw, Sakramentu połączone z odmówieniem Litanii Loretańskiej. Nawiedziny chorych według informacji, które kapłani pozostawili swoim podopiecznym. Wieczorem o godz. 19.00 nabożeństwo fatimskie.

8. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.

9. W przyszłą niedzielę, po zakończonych Eucharystiach, zbiórka do puszek, na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.

10. W miesiącu sierpniu nie będzie czynna "Caritas" parafialna. Nie będzie również wydawania posiłków od godz. 13.30.

11. Informujemy, że od 17 lipca do 03 sierpnia b.r. nie działa kancelaria cmentarna. W tym czasie załatwiamy sprawy cmentarne tylko i wyłącznie związane z pochówkiem zmarłych.

12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.