Categories: Ogłoszenia
      Date: 23.05.17
     Title: Ogłoszenia - 21.05.2017r. VI Niedziela Wielkanocna

Za tydzień nasza Wspólnota Parafialna przeżywać będzie uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci przyjmą Pana Jezusa do swoich serc w dwóch grupach; pierwsza o godz. 10.00; druga o godz. 12.00. Zwracamy uwagę, że zmianę godziny Mszy św. o godz. 10.30. Rozpocznie się o pół godziny wcześniej ze względu na uroczystość komunijną. Sugerujemy, aby osoby, które nie mają wśród dzieci komunijnych swoich bliskich, wybrały za tydzień inną godzinę Mszy św. niż komunijna.1. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 na plebanii spotkanie Koła Żywego Różańca.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowenny będą odmawiane w ramach nabożeństw majowych.

4. Grupa członków Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" modlących się wstawienniczo zaprasza wszystkich potrzebujących takiego wsparcia w piątek, bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 18:00. Posługa modlitwą wstawienniczą to konkretna pomoc tym, którzy przeżywają trudności, kłopoty i sami już nie potrafią, albo nie mają siły się modlić.

5. W sobotę 27 maja odbędzie się IV Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie. W tym roku przebiegać będzie pod hasłem "W szkole u Miriam". Szczegóły programu pielgrzymki znajdują się w gablocie przed kościołem i na plakacie.

6. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzić będzie liturgiczną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Za tydzień nasza Wspólnota Parafialna przeżywać będzie uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci przyjmą Pana Jezusa do swoich serc w dwóch grupach; pierwsza o godz. 10.00; druga o godz. 12.00. Zwracamy uwagę, że zmianę godziny Mszy św. o godz. 10.30. Rozpocznie się o pół godziny wcześniej ze względu na uroczystość komunijną. Sugerujemy, aby osoby, które nie mają wśród dzieci komunijnych swoich bliskich, wybrały za tydzień inną godzinę Mszy św. niż komunijna.

8. 29 maja rusza 362 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Informacje szczegółowe oraz plakat znajdują się w gablocie przed kościołem.

9. Organizujemy dla młodzieży wyjazd na XXI Spotkanie Młodych na Polach Lednickich. Tegoroczne czuwanie modlitewne na Lednicy odbędzie się w sobotę - 03 czerwca pod hasłem "IdĹş i kochaj". Będzie też podziękowaniem za ubiegłoroczne Światowe Dni Młodzieży. Zapisy, informacje szczegółowe oraz formularz zgody dla osób niepełnoletnich w kancelarii i zakrystii parafialnej. Zapraszamy.

10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.