Categories: Ogłoszenia
      Date: 18.09.16
     Title: Ogłoszenia - 18.09.2016r. XXV Niedziela Zwykła

Pod chórem można nabyć album ze zdjęciami z trzyletniego okresu przygotowań do ŚDM, z pobytu młodych pielgrzymów z zagranicy w naszej diecezji i parafii oraz naszej młodzieży w "Miasteczku Łowickim pod Krakowem". W albumie znajdują się również przesłania Ojca Świętego Franciszka. Kupując album wspieramy dzieła będące kontynuacją ŚDM. Albumy będziemy rozprowadzać przez kilka następujących po sobie niedziel.

 

 1. W dniu dzisiejszym, ze względu na przypadające święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, podczas Mszy św. o godz. 10.30 zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne dla dzieci rozpoczynających przygodę ze szkołą.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 pierwsze po wakacjach spotkanie Koła Żywego Różańca.

3. W dniu dzisiejszym można złożyć ofiary do puszki na potrzeby poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech.

4. Wznowiły swoją działalność poradnie: rodzinna, która będzie działała we wtorki w godz. 17.00 - 20.00 oraz prawna, która będzie funkcjonować w piątki w godz. 10.00 - 12.00.

5. Biblioteka parafialna działać będzie w tym roku w piątki w godz. 16.00 - 17.00 oraz w soboty w godz. 10.00 - 12.00. Serdecznie zapraszamy.

6. Spotkania wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" we wtorki, rozpoczynają się w kościele Eucharystią o godz. 18,00, o godz. 19.00 spotkanie na plebanii.

7. "Armia Boga" spotyka się w czwartki na plebanii o godz. 18.30; ministranci swoje zbiórki mają w soboty o godz. 10.30; Oaza Dzieci Bożych spotyka się w soboty o godz. 11.00; próba scholki przed niedzielną Eucharystią o godz. 9.00.

8. Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do I Komunii św., do której przystąpią dzieci klas III szkoły podstawowej. Za pośrednictwem katechetów rodzice otrzymają specjalne deklaracje do wypełnienia. Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowująca do uroczystości w każdą niedzielę o godz. 10.30; za pośrednictwem katechetów dzieci otrzymają specjalne książeczki obecności. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek 26 września o godz. 19.00 w kościele. Przygotowanie do I Komunii św. poprowadzi w tym roku ks. Wiesław.

9. Rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii; pierwsze spotkanie 27 września (we wtorek) o godz. 20.00 w Sali Różańcowej na plebani.

10. Rozpoczynamy w naszej parafii roczne przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych. Prosimy młodzież o pobranie w kancelarii parafialnej do końca września karty zgłoszeniowej i osobiste wpisanie się na listę bierzmowanych. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców 02 paĹşdziernika w kościele o godz. 16.00.

11. Jeżeli chcesz poczuć Bożą radość, odzyskać nadzieję, na nowo uwierzyć, doświadczyć wspólnoty... PrzyjdĹş, czekamy na Ciebie! Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy rozpoczynają się w naszej parafii 02 paĹşdziernika, w niedzielę, w Sali Różańcowej na plebanii o godz. 18.15. Będą prowadzone przez wspólnotę "Hosanna". Zapraszamy.

12. Pod chórem można nabyć album ze zdjęciami z trzyletniego okresu przygotowań do ŚDM, z pobytu młodych pielgrzymów z zagranicy w naszej diecezji i parafii oraz naszej młodzieży w "Miasteczku Łowickim pod Krakowem". W albumie znajdują się również przesłania Ojca Świętego Franciszka. Kupując album wspieramy dzieła będące kontynuacją ŚDM. Albumy będziemy rozprowadzać przez kilka następujących po sobie niedziel.

13. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej