Categories: Ogłoszenia
      Date: 24.07.16
     Title: Ogłoszenia - 24.07.2016r. XVII Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym, z racji bliskości liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona automobilistów, motocyklistów oraz kierowców pojazdów mechanicznych, błogosławieństwo pojazdów. Dla uczestników obrzędu przygotowaliśmy, jak zwykle, specjalne pamiątki.

 

 1. Rozpoczęliśmy zapisy na XXI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Można ich dokonywać w zakrystii kościoła oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

2. W dniu dzisiejszym, z racji bliskości liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa patrona automobilistów, motocyklistów oraz kierowców pojazdów mechanicznych, błogosławieństwo pojazdów. Dla uczestników obrzędu przygotowaliśmy, jak zwykle, specjalne pamiątki.

3. Dnia 28 sierpnia (w odpust parafialny Matki Bożej Pocieszenia) rozpoczną się Misje Parafialne przed nawiedzeniem kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W ten sposób rozpocznie się peregrynacja obrazu Matki Bożej w całej diecezji łowickiej. Już teraz prosimy o modlitwę w intencji Misji. Dokładny plan nabożeństw misyjnych przedstawimy w najbliższą niedzielę.

4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.