Categories: Ogłoszenia
   Date: 22.10.23
   Title: Ogłoszenia - XXIX Niedziela Zwykła - 22.10.2023r.
Ogłoszenia - XXIX Niedziela Zwykła - 22.10.2023r.

 1. W dniu dzisiejszym przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
 2. Dzisiaj doroczne liczenie wiemych uczestniczących w niedzielnej Eucharystii oraz przystępujących do Komunii św.
 3. Zbliżają się święta: Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Prosimy o składowanie śmieci tylko w miejscach do tego przeznaczonych oraz uszanowanie sakralnego charakteru cmentarza. Prosimy również o zainteresowanie się stanem formalnym grobów rodzinnych.
 4. Zaczęliśmy przyjmować na wypominki roczne i jednorazowe. Można je zgłaszać w zakrystii kościoła albo w kancelarii parafialnej. 01 listopada od godz. 9.00 do 12.00 kapłani będą również pełnili dyżur wypominkowy na cmentarzu przy kaplicy cmentarnej.
 5. Za tydzień obchodzić będziemy w Kościele uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego.
 6. Zespół "Dotyk Anioła" Parafii Matki Bozej Pocieszenia, zwany wcześniej scholą młodzieżową, serdecznie zaprasza wszystkie osoby, pełne zaangażowania, miłości do muzyki sakralnej, instrumentalistow, wokalistów, osoby, które ukończyły szkołę muzyczną, jak również osoby, które od zawsze skrywały w sobie miłość do muzyki. Próby odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18.30 na plebani. Zespół zajmuje się oprawą muzyczną Mszy Świętej w 2 i 4 niedzielę miesiąca oraz podczas większych uroczystości.
 7. Dysponujemy jeszcze pewną ilością wkładów do zniczy,Caritas" w cenie 4,00PLN
 8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są już do nabycia kalendarze diecezjalne w cenie 5,00PLN.