Categories: Ogłoszenia
   Date: 03.09.23
   Title: Ogłoszenie - XXII Niedziela Zwykła - 03.09.2023r.
Ogłoszenie - XXII Niedziela Zwykła - 03.09.2023r.

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna w naszej Wspólnocie Parafialnej praktykę duszpasterską alumn V roku Kacper Wasiak. Otoczmy go życzliwością i serdeczną modlitwą, aby ten czas był dla niego jak najowocniejszy.
 2. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.
 3. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na potrzeby "Caritas" parafialnej.
 4. Od 01 września wróciliśmy do porządku służby Bożej obowiązującego w czasie roku szkolnego.
 5. Jutro na godz. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolno - katechetyczny. W czasie nabożeństwa możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek września. Z tej racji, po Eucharystii o godz. 18.00, wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z odmówieniem modlitw o powołania.
 7. W piątek przypada w Kościele liturgiczne święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny. Porządek nabożeństw jak w dzień powszedni. W tym dniu możliwość błogosławieństwa ziama siewnego oraz nasion (po zakończonych Eucharystiach - na życzenie wiernych).
 8. Od 01 września wznowiła działalność po wakacyjnej przerwie parafialna "Caritas". Punkt wydawania posiłków działa w poniedziałki, środy i piątki w godz. 13.00-14.30.
 9. Wznowiliśmy konferencje przedchrzcielne. Spotkania odbywać się będą w piątki o godz. 19.00 na plebanii (wejście od ul. Ściegiennego).
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.