Categories: Ogłoszenia
   Date: 24.04.22
   Title: Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 24.04.2022r.
Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia Bożego - 24.04.2022r.

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 78 Tydzień Miłosierdzia. Taca przeznaczona jest na potrzeby "Caritas" diecezjalnej.
 2. Dzisiaj, w II Niedzielę Wielkanocy, obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza do naszego kościoła na godz. 15.00 na uwielbienie Bożego Miłosierdzia, połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Podczas tego nabożeństwa można otrzymać szczególny dar, jakim jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszamy.
 3. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców dzisiaj po Eucharystii o godz. 10.30.
 4. Na czas świąteczny zawiesiliśmy adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Wznowimy ją po uprzednim ogłoszeniu.
 5. W tym tygodniu przypada liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, przeniesiona z dnia 24 kwietnia na wtorek bieżącego tygodnia. Z racji uroczystości w tym dniu nie będzie działała kancelaria parafialna.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 18.00.
 7. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy w niedziele o godz. 18.00; w dni powszednie o godz. 17.30.
 8. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji, po sumie, nabożeństwo adoracyjne.
 9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby "Caritas" parafialnej.
 10. W dniach od 09 do 16 września br. planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.