Categories: Ogłoszenia
   Date: 25.07.21
   Title: Ogłoszenia - XVII Niedziela Zwykła - 25.07.2021 r.
Ogłoszenia
XVII Niedziela Zwykła
25.07.2021 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przypada doroczne święto automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Z tej racji, po zakończeniu każdej Eucharystii, obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.
 2. Informujemy, że w czasie wakacyjnym - ze względu na zmniejszoną liczbę kapłanów spowiedź w dni powszednie jest sprawowana przed rozpoczęciem Eucharystii o godz. 7.00 oraz 18.00.
 3. Jutro o godz. 18.00 Nowenna do św. Józefa.
 4. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po sumie nabożeństwo adoracyjne.
 5. W przyszłą niedzielę, po zakończonych Mszach św., można będzie złożyć do puszek ofiary na funkcjonowanie "Caritas" parafialnej.
 6. 2 sierpnia wyruszy z naszego kościoła pielgrzymka piesza do Miedniewic Klasztornych. Zawiązanie wspólnoty o godz. 6.00. Grupę poprowadzi w tym roku ks. Krzysztof Krawczyk, wicedziekan naszego dekanatu.
 7. Informujemy, że zapisy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę odbywają się tylko on-line. Grupę "Czerwoną" poprowadzi w tym roku ks. Jarosław Łękarski, wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Zachęcamy do zapoznania się z organizacją tegorocznej pielgrzymki na stronie internetowej.
 8. Od 7 do 29 sierpnia nie będzie działala kancelaria cmentarna. W tym czasie będziemy załatwiali jedynie sprawy cmentarne związane z pochówkiem zmarłych.
 9. Informujemy wszystkich parafian oraz sympatyków naszej świątyni, że w dniu 13 sierpnia br. przed kościołem M.B. Pocieszenia podpiszemy z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Panem Adamem Struzikiem umowę dotacyjną, dotyczącą remontu wież naszej świątyni.
 10. Przypominamy wszystkim nawiedzającym naszą świątynię, czy to w celu modlitewnym, czy to w celach turystycznych, o odpowiednim zachowaniu oraz o obowiązku używania stosownego dla tego miejsca stroju
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.