Poniedziałek 10 lutego 2020 r. |
07:00 | + Barbarę Gudzak, Natalię, Ryszarda Lewajew |
07:30 | + Przemysława Górka ? int. od koleżanek i kolegów | |
17:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.10) | |
17:30 | + Krystynę Janicką | |
18:00 | + Bogdana, Albinę Giergon, Helenę Święcicką | |
Wtorek 11 lutego 2020 r. |
07:00 | + Bożenę Pindor (p.p.) |
07:30 | + Kazimierza Goławskiego w 18 r. śm. | |
17:00 | * O Boże bł. dla Bogdana, Jacka, Fabiana i Filipa | |
17:30 | + Mariannę Barańską | |
18:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.11) | |
Środa 12 lutego 2020 r. |
07:00 | + Halinę, Czesława Kruk |
07:30 | + Grzegorza Jasińskiego, dziadków Jasińskich, Sadowskich, babcie Borowiec | |
17:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.12) | |
17:30 | + Grzegorza Paciorek w 8 r. śm., | |
18:00 | Nowenna | |
Czwartek 13 lutego 2020 r. |
07:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.13) |
07:30 | + Maria Leja Dąbrowska (p.p.2) | |
17:00 | + Jadwigę Mróz w 21 r. śm., Zofię, Łukasza Mróz | |
17:30 | + Antoniego Kozińskiego, Józefa, Natalię Wolniewicz, Łucję Tyburek | |
18:00 | Msza wypominkowa | |
Piątek 14 lutego 2020 r. |
07:00 | + Teresę Fijałkowską ? int. od rodz. Sęków |
07:30 | + Jana Kosiorka ? int. od Marcina i całej rodz. Osadowskich | |
17:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.14) | |
17:30 | + Jana Mróz | |
18:00 | + Marcina Giżyńskiego, c. r. Giżyńskich i Klonowskich | |
Sobota 15 lutego 2020 r. |
07:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.15) |
07:30 | + Dariusza Wawrzyszczaka w 3 r. śm. | |
18:00 | + Zofię Wrzodak w 26 r. śm, Helenę, Franciszka, Tadeusza Wrzodaków | |
19:00 | * O Boże bł. dla Karoliny i Marcina Rakowskich w 10 r. ślubu | |
Niedziela 16 lutego 2020 r. |
07:00 | + Halinę, Sabinę, Mariana Zdunik, Wandę Lewandowską |
09:00 | + Jadwigę Pietryka w 3 r. śm. | |
10:30 | + Ks. Włodzimierza Kucharskiego, Helenę, Zygmunta Kucharskich | |
12:00 | Za parafian | |
17:00 | + Jadwigę Merwart w 40 r. śm., Elżbietę Oskiera w 2 r. śm. | |
19:00 | + Andrzeja Ciechańskiego (gr.16) |
Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia