Categories: Ogłoszenia
   Date: 21.08.22
   Title: Ogłoszenia - XXI Niedziela Zwykła - 21.08.2022r.
Ogłoszenia - XXI Niedziela Zwykła - 21.08.2022r.

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz budowy i remontów kościołów w naszej diecezji.
 2. W piątek przypada liturgiczna uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W dniach 26 - 28 br. sierpnia nasza wspólnota parafialna przeżywać będzie Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Poprowadzi je ks. Stanisław Lech, dawny proboszcz parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie.
  Porządek liturgii podczas nabożeństwa będzie następujący: Adoracja Najśw. Sakramentu przez cały dzień pomiędzy sprawowanymi Eucharystiami. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania podczas wszystkich sprawowanych nabożeństw.
 4. Za tydzień nasza wspólnota parafialna przeżywać będzie uroczystość odpustową. Po Eucharystii o godz. 12.00 procesja z Najświętszym Sakramentem na zewnątrz kościoła. Zapraszamy do udziału w niej wszystkie zespoły parafialne.
 5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są już dostępne kalendarze diecezjalne na rok 2023 w cenie 5,00PLN.