Intencje mszalne

05.05.19

INTENCJE MSZALNE 06.05 - 12.05.2019 r.



Poniedziałek
6maja
2019 r.
07:00 - + Irenę Przybylską (p.p.)
07:30 - + Barbarę Gudzak (p.p.)
17:00 - + Annę Słojewską (gr. 15)
17:30 - NABOŻEŃSTWO
18:00 - + Zbigniewa Rejner w 5 r. śm.
18:00 - + Władysławę w 19 r. śm., Władysława Włostowskich
Wtorek
7 maja
2019 r.
07:00 - + Stanisława, Leszka Marcinkowskich, Elżbietę Płaza
07:30 - + Henryka Lebiodę, Małgorzatę Nowakowską, Helenę, Ryszarda, Tadeusza Żukowskich, Juliana, Mariannę Lipka
17:00 - + Kazimierza w 26 r. śm., Jadwigę Adamiec, Antoniego Świrta
17:30 - NABOŻEŃSTWO
18:00 - + Annę Słojewską (gr. 16)
18:00 - + Stanisławę, Władysława Bilskich
Środa
8
maja
2019 r.
07:00 - + Annę Słojewską (gr. 17)
07:00 - + Stanisława Owczarka
09:00 - + Stanisławę, Bronisławę, Leona Wiśniewskich, Marię Edlin
17:00 - + Stanisława, Stefanię, Tadeusza, Wiesława
17:45 - NABOŻEŃSTWO 18:00 - + Stanisławę Antosik
Czwartek
9 maja
2019 r.
07:00 - + Annę Słojewską (gr. 18)
07:30 - + Ryszarda Dziedzickiego w 1 r. śm.
17:00 - + Janinę, Stanisława Gadeckich, Jana Boguckiego
17:30 - NABOŻEŃSTWO
18:00 - + Stanisławę, Stanisława Machaj, Zdzisława Madej
18:00 - Msza wypominkowa
Piątek
10 maja
2019 r.
07:00 - + Eugeniusza Kurana (p.p.)
07:30 - + Annę Słojewską (gr. 19)
17:00 - + Longinę Laskowską, Bolesława Dębowskiego, Andrzeja, Emilię, Andrzeja Sadowskich
17:00 - + Roberta Staniaszka ? int. od rodz. Koziarskich i Staniaszków 17:30 - NABOŻEŃSTWO
18:00 - + Teresę w 2 r. śm., Piotra w 8 r. śm. Staniaszków
Sobota
11 maja
2019 r.
07:00 - + Annę Słojewską (gr. 20)
07:30 - + Antoninę Szyszka w 14 r. śm.
15:30 - Ślub: Paulina Żukowska i Przemysław Pałuba
16:30 - Ślub: Paulina Sonnenberg i Arkadiusz Migdał
17:30 - NABOŻEŃSTWO
18:00 - + Władysława w 25 r. śm., Bogdana Binkiewiczów, Annę, Witolda, Ryszarda Kumiet
19:00 - + Wiolete Adamiec, Henryka, Danutę Adamiec, Mieczysława Laskowskiego, Annę Staniewską
Niedziela
12 maja
2019 r.
07:00 - + Halinę Kruk
09:00 - * O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Dawida w 18 r. ur.
09:00 - + Annę Słojewską (gr. 21)
10:30 - + Zdzisława Łowickiego w 14 r. śm.,
12:00 - Za parafian
17:00 - + Mariannę, Teresę, Bolesława Skibińskich
18:00 - NABOŻEŃSTWO
19:00 - + Helenę, Władysława, Halinę, Mariannę Kobus

Copyright 2008-2019 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia