Ogłoszenia

09.06.24

Ogłoszenia parafialne - X Niedziela Zwykła - 09.06.2024r.


  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz budowy i remontów kościołów w naszej diecezji.
  2. W dniu dzisiejszym można złożyć do puszki ofiary na potrzeby "Caritas" parafialnej.
  3. We wszystkie niedziele czerwca zapraszamy serdecznie na wykłady o Eucharystii i Kościele. Odbywają się one w naszym kościele podczas nabożeństw czerwcowych o godz. 18.00. W dniu dzisiejszym kontynuujemy nasze rozważania.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Hosanna" zaprasza we wtorek 11 czerwca na wieczór uwielbienia Boga w Najświętszym Sakramencie. Po zakończonej adoracji będzie możliwość skorzystania z modlitwy wystawienniczej.
  5. Zapraszamy do udziału w uroczystościach 25 rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Łowiczu. Centralne uroczystości będą miały miejsce 14 czerwca: Msza św. o godz. 18.00 oraz czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim. Z naszego dekanatu wyruszy autokar do Łowicza (wyjazd spod naszego kościoła o godz. 16.45; powrót po godz. 22.00). Przejazd jest bezpłatny. Zapisy do wtorku 11 czerwca włącznie. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.
  6. Prezydent Miasta Żyrardowa zaprasza mieszkańców w sobotę 15 czerwca do skorzystania z bezpłatnych badań w ramach realizowanego przez nasze Miasto programu profilaktyki chorób układu krążenia pn. "Czas dla Serca". W godzinach 8.00 - 11.00 na Placu Jana Pawła II w Żyrardowie będą wykonywane bezpłatne dla mieszkańców Miasta badania, m.in. ciśnienia krwi, poziomu cukru i cholesterolu we krwi oraz udzielane porady prozdrowotne prze lekarzy specjalistów. Będzie również możliwość wykonania badania oceniającego stan kości. Przed badaniem krwi należy być na czczo. Kontakt do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Żyrardowa znajduje się w gablocie przed kościołem.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Copyright 2008-2024 Parafia p.w. Matki Bożej Pocieszenia